menu +

Firma Ota Votoček byla založena panem Otou Votočkem v roce 2000 a od zahájení svojí činnosti se věnuje výhradně realizaci dřevěných podlah na profesionální úrovni. Máme pracovníky kteří se v oboru dřevěných podlah pohybují přes 20 let.

V naší firmě se setkáte s ryze individuálním přístupem nejen v komunikaci, ale i v řemeslném zpracování.

Čerpáme ze získaných letitých zkušeností a zakládáme si na profesionalitě, kvalitě a individuálním přístupu k zákazníkům a zakázkám. Kombinací osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dosahujeme maximální efektivnosti prováděných prací a tím spokojenosti našich zákazníků.

Naše práce je nám nejenom koníčkem, ale i vizitkou. Jsme tým, který je schopný realizovat malé i velké zakázky.

Neděláme kompromisy, ručíme za svoji práci a materiály které používáme.

Samozřejmou součástí naší práce je odborné poradenství. Zaměstnanci firmy jsou odborníci s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Doporučení našich odborníků Vám pomohou se zorientovat a včas zachránit nevhodnou investici v případě, kdy Vaše představy a záměry neodpovídají dlouhodobým zkušenostem a tím předejít Vaši nespokojenosti s kvalitou a užitnými vlastnostmi vybrané podlahy. Kontaktujte naše odborníky, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje dlouholeté zkušenosti a poskytnou Vám nezaujatou a nestrannou radu.

Art-mafi s.r.o.

Od roku 2008 také působíme jako výhradní a oficiální zastoupení rakouské firmy Mafi. Tyto podlahy jsou originální především svým vzhledem, dokonalostí zpracování a ekologickou povrchovou úpravou. Vedle zdokonalování ekologického zpracování Mafi nadšeně vytváří trendy v oblasti přírodního bydlení. To je vyjádřeno v podnikovém sloganu: „Walk on art“

Služby:

  • Odborné poradenství a konzultace
  • Dodávka materiálu
  • Pokládka dřevěných podlah
  • Renovace dřevěných podlah
  • Dřevěné obklady schodišťových stupňů
  • Decking
  • Záruční a pozáruční servis
 
nahoru